Neden Katılmalısınız?

BÜYÜK SATIN ALMACILAR ALANI! Sektörün önde gelen alıcı firmalarının davet edilmesiyle oluşturulacak Büyük Satın Almacılar Alanı ile kaçırılmaz bir iş potansiyeli fırsatı yakalayın!

YOĞUN İKİLİ GÖRÜŞME PROGRAMLARI! Fuarın merkezinde, yoğun toplantıların gerçekleşeceği İkili Görüşme Ofisleri ile yeni iş bağlantıları kurma imkanı edinin!

YENİ PAZARLAR KEŞFEDİN! Yurt dışından alım heyetleri ile hedef pazarlardan ziyaretçi garantisi ile, Avrupa’dan Asya’ya, Orta Doğu’dan Kuzey Afrika’ya kadar uzanan geniş bir coğrafyada yer alan gelişen pazarlarda söz sahibi olun!

YENİ NESİL FUARCILIK! Geliştirdiğimiz yeni nesil fuarcılık uygulamalarıyla dijital platformları kullanarak yıl boyu bağlantı kurma ve görüşme ayrıcalığı yakalayın!

365 GÜN FUAR! Tüm yıl boyunca, kullanıcı dostu dijital platformlarımız aracılığıyla alıcı yüzlerce firmayla buluşma fırsatını kaçırmayın!

REED TÜYAP DENEYİMİ! Hırdavat sektöründe köklü etkinliklere imzasını atmış Reed Exhibitions’ın global deneyimi ve Tüyap’ın bölgesel gücünün birleşmesiyle, benzersiz bir fuar deneyimine hazır olun!