Hardware Eurasia

AVRASYA’NIN HIRDAVAT FUARI 

Avrasya'nın Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia, RX Tüyap'ın uluslararası deneyimi ve Hırdavat Sanayici ve İş Adamları Derneği 'nin (HISİAD) sektör duayenliğiyle, 24-27 Mayıs 2023 tarihlerinde İstanbul'daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde hırdavat endüstrisinin tüm bileşenlerini bir kez daha araya getirdi!

Elektrikli el aletleri, mobilya aksesuarları ve aksamları, aşındırıcı - kesici - delici malzeme ve aletler, kilitler, kaynak makine ve kaynak malzemeleri, yapı malzemeleri, kimyasal maddeler ve yüzey işlem malzemeleri, iş güvenliği malzemeleri alanlarındaki lider üretici firmaların katılım gösterdiği Avrasya Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia, hırdavat endüstrisinin global ticaret hacmine katkı sağlama hedefiyle ilerliyor. Fuar vesilesi ile üst düzey yöneticiler, mühendisler, satın-alma yetkilileri ve diğer sektör profesyonelleri katılımcı firmaların temsilcileri ile doğrudan yüz yüze görüşerek yeni tedarikçiler bulabiliyor, mevcut ortaklıklar güçleniyor ve yeni iş fırsatlarının yaratılmasına olanak sağlanıyor.

Hardware Eurasia; 2023 yılında da yapı market, beyaz eşya, enerji ve güç üretimi, otomotiv sektörü yetkililerinin yoğun ilgisi ile güçlü iş bağlantılarının kurulmasına olanak sağladı. 2024 senesinde 3.sü düzenlenecek Hardware Eurasia, sektör profesyonellerinin buluşma noktası olma misyonuyla yoluna devam ediyor.